Reklama podświetlana – elementy 3D

//Reklama podświetlana – elementy 3D

Oferujemy projektowanie, produkcję i montaż kasetonów podświetlanych, liter i dowolnych brył 3D w wersjach podświetlanych lub niepodświetlanych. Wykonujemy także panele podświetlane krawędziowo w dowolnym rozmiarze z zastosowaniem ramek OWZ.

Podświetlenie w reklamie jest dodatkowym efektem prezentacji. Najpopularniejszą formą reklamy podświetlanej są kasetony wykonane z PVC lub aluminium podświetlane modułami LED.

Innowacją na rynku jest zastosowanie tzw. elastycznego lica – grafiki drukowanej na specjalnych półprzeźroczystych materiałach napinanych na ramę kasetonu.

Innym praktycznym rozwiązaniem są konstrukcje z ramki OWZ (otwórz, wsadź, zamknij), grafika jest drukowana na folii Backlite lub papierze Citylight, którą można wymienić w dowolnej chwili. Do ramek z profili OWZ stosuje się technologię podświetlenia krawędziowego.

Reklama podświetlana to najpopularniejsza forma prezentacji grafiki i informacji z możliwością podświetlenia. Możemy zaoferować Państwu różne rozwiązania ze względu na przeznaczenie, rozmiar, miejsce prezentacji oraz oczekiwany efekt wizualny:

  • Kasetony LED standardowe jednostronne;
  • Kasetony LED standardowe dwustronne;
  • Kasetony LED Textil;
  • Kasetony w systemie napinającym;